VoVeSa Dames 1 seizoen 2019-2020

Teaminformatie

Rayon: Regio Noord
Niveau: Dames 1e klasse F
Speeldag: Vrijdag
Voorkeurtijd: 20:15 uur
Coach: Marc
Trainer: Floris / Marc
 
preview
Bovenste rij v.l.n.r.: -
Onderste rij v.l.n.r.: -

 

Teamindeling

  Nr. Naam Positie  
2 Thea van der Kooi spelverdeling
5 Wies Brunner buitenaanval
7 Karin Schuhmacher middenaanval
8 Annalien Hanje middenaanval
9 Willeke Lycklama á Nijeholt diagonaal
11 Anneke van Dalfsen buitenaanval
12 Karin Lautenbag-Beimers middenaanval
  Anja Mensonides  
  Tineke van der Heide  
15 Anouk Tolsma libero
     

 

Teamsponsoren

DeVriMed Link
Eethûs de Kaai Link
     
     

Stand

TeamWedstrijdenPunten
1. VoVeSa DS 1734
2. D.F.S. DS 1624
3. Reva DS 1619
4. A.V.C. '69 DS 2618
5. HeVoC '89 DS 2716
6. ODS DS 1716
7. S.V.T. DS 1715
8. v.v. D.S.O. DS 1612
9. Leevoc DS 2611
10. VC058 DS 4711
11. D.O.S. (Kollumerzwaag) DS 1711
12. Udiros DS 168

Bron: Nevobo

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
15-11-201920:45 uur HeVoC '89 DS 2 - VoVeSa DS 1Hoekstra hal, It Hege Stik 98445PZ HEERENVEEN
23-11-201919:00 uur Leevoc DS 2 - VoVeSa DS 1Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 128917EN LEEUWARDEN
29-11-201920:30 uur VoVeSa DS 1 - D.F.S. DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
06-12-201920:30 uur VoVeSa DS 1 - VC058 DS 4De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
17-01-202020:30 uur VoVeSa DS 1 - Reva DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
23-01-202020:30 uur v.v. D.S.O. DS 1 - VoVeSa DS 1MFC De Veste, Verbindingsweg 79865TE OPENDE
31-01-202020:30 uur VoVeSa DS 1 - S.V.T. DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
07-02-202020:45 uur Udiros DS 1 - VoVeSa DS 1Sportcomplex Oude - Nieuwehorne, Master van Dijkpaad 48414NB NIEUWEHORNE
27-02-202019:15 uur ODS DS 1 - VoVeSa DS 1Sporthal Revalidatie Friesland, Hoofdstraat 39244CL BEETSTERZWAAG
06-03-202021:00 uur A.V.C. '69 DS 2 - VoVeSa DS 1Utingeradeelhal, Spikerboor 108491PA AKKRUM
13-03-202020:30 uur VoVeSa DS 1 - HeVoC '89 DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
19-03-202020:30 uur D.F.S. DS 1 - VoVeSa DS 1De Hoantserid, Ljurkstrjitte 49269NB FEANWALDEN
27-03-202020:30 uur VoVeSa DS 1 - Leevoc DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
02-04-202000:00 uur VC058 DS 4 - VoVeSa DS 1Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 128917EN LEEUWARDEN
17-04-202020:30 uur VoVeSa DS 1 - D.O.S. (Kollumerzwaag) DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE

Bron: Nevobo

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
08-11-201920:30 uurVoVeSa DS 1 - A.V.C. '69 DS 23-1 25-14, 25-13, 25-19, 26-28
01-11-201920:30 uurVoVeSa DS 1 - Udiros DS 14-0 25-14, 25-18, 25-20, 25-15
17-10-201920:30 uurS.V.T. DS 1 - VoVeSa DS 10-4 20-25, 12-25, 18-25, 18-25
11-10-201920:30 uurVoVeSa DS 1 - v.v. D.S.O. DS 14-0 25-13, 25-20, 25-17, 25-11
04-10-201919:00 uurReva DS 1 - VoVeSa DS 10-4 18-25, 19-25, 26-28, 20-25
27-09-201920:30 uurVoVeSa DS 1 - ODS DS 14-0 25-11, 25-15, 25-21, 25-22
19-09-201920:30 uurD.O.S. (Kollumerzwaag) DS 1 - VoVeSa DS 10-4 12-25, 18-25, 23-25, 14-25

Bron: Nevobo