VoVeSa Dames 2 seizoen 2019-2020

Teaminformatie

Rayon: Regio Noord
Niveau: Dames 2e klasse K
Speeldag: Donderdag
Voorkeurstijd: 20.00 uur
Coach:  
Trainer: Jos
 
preview
Staand v.l.n.r.:  -
Gehurkt v.l.n.r.:  -
Op foto ontbreken:  -

 

Teamindeling

  Nr. Naam Positie  
1 Selma Castiglione  
2 Wietske Siemensma- vd Ploeg  
3 Jellie Hemstra  
4 Renate van de Worp  
  Reinata Bosma  
  Simone Appelman  
     
     
     

 

Teamsponsoren

DeVriMed Link
Eethûs de Kaai Link

Stand

TeamWedstrijdenPunten
0. Makkum DS 100
0. Top en Twel DS 200
0. Far Ut DS 100
0. SBO DS 100
0. V.V.H. DS 200
0. Swette Switters DS 300
0. VC058 DS 600
0. S.V.W. DS 300
0. VoVeSa DS 200
0. DSVS DS 100
0. vc Bolsward DS 700
0. CoVos DS 400

Bron: Nevobo

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
19-09-201920:00 uur SBO DS 1 - VoVeSa DS 2MFA de Doarpsfinne, Fjildleane 149047JR MINNERTSGA
26-09-201919:45 uur VoVeSa DS 2 - Far Ut DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
04-10-201920:30 uur Top en Twel DS 2 - VoVeSa DS 2It Harspit, P Walmastrjitte 88625HE OPPENHUIZEN
10-10-201919:45 uur VoVeSa DS 2 - Makkum DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
19-10-201920:30 uur CoVos DS 4 - VoVeSa DS 2De Greidhoeke, Stittenserleane 298734HC EASTEREIN
31-10-201919:45 uur VoVeSa DS 2 - DSVS DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
07-11-201919:45 uur VoVeSa DS 2 - VC058 DS 6De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
16-11-201917:00 uur S.V.W. DS 3 - VoVeSa DS 2De Rolpael, Weverswei 28711GP WORKUM
28-11-201919:45 uur VoVeSa DS 2 - vc Bolsward DS 7De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
06-12-201920:30 uur Swette Switters DS 3 - VoVeSa DS 2Wardy, Fleardyk 18629RD SCHARNEGOUTUM
12-12-201919:45 uur VoVeSa DS 2 - V.V.H. DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
10-01-202019:30 uur Far Ut DS 1 - VoVeSa DS 2Oan it Far, Jeltewei 968622XV HOMMERTS
16-01-202019:45 uur VoVeSa DS 2 - Top en Twel DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
24-01-202019:45 uur Makkum DS 1 - VoVeSa DS 2Maggenheim, Klipperstraat 21 A8754AT MAKKUM FR
30-01-202019:45 uur VoVeSa DS 2 - CoVos DS 4De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
06-02-202019:15 uur DSVS DS 1 - VoVeSa DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
07-03-202013:30 uur VC058 DS 6 - VoVeSa DS 2Sportcomplex Wiarda, Ublingaplantage 48939EZ LEEUWARDEN
12-03-202019:45 uur VoVeSa DS 2 - S.V.W. DS 3De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
20-03-202021:30 uur vc Bolsward DS 7 - VoVeSa DS 2De Middelzee, De Blink 58701LV BOLSWARD
26-03-202019:45 uur VoVeSa DS 2 - Swette Switters DS 3De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
02-04-202019:30 uur V.V.H. DS 2 - VoVeSa DS 2De Waddenhal, Westerzeedijk 158862PK HARLINGEN
16-04-202019:45 uur VoVeSa DS 2 - SBO DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE

Bron: Nevobo

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden

Bron: Nevobo