VoVeSa Dames 4 seizoen 2021-2022

Teaminformatie

Rayon: Regio Noord
Niveau: Dames 3e klasse Q
Speeldag: Donderdag
Voorkeurtijd: 19:15
Coach: André Dijkstra
Trainer: Appie van Rijs
 
preview
Staand v.l.n.r.: -
Gehurkt v.l.n.r.: -
Op foto ontbreken: -

 

Teamindeling

  Nr. Naam  
  Lisa Lemstra
  Bente Tijsen
  Jieskje Reistma
  Ilse Idema
  Marije Palma
  Marielle Valk
     

 

Teamsponsoren

DeVriMed Lemstra Q&A Halma Agro BV

Stand

TeamWedstrijdenPunten
1. Grouw '64 DS 5411
2. Stasko DS 249
3. v.v. Tijnje DS 126
4. VoVeSa DS 434
5. Hardegarijp DS 144
6. DOSKO/Acta DS 431
7. Beetgumermolen DS 141

Bron: Nevobo

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
28-10-202119:15 uur VoVeSa DS 4 - DOSKO/Acta DS 4De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
11-11-202119:30 uur Beetgumermolen DS 1 - VoVeSa DS 4De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
18-11-202119:15 uur VoVeSa DS 4 - v.v. Tijnje DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
25-11-202121:00 uur Grouw '64 DS 5 - VoVeSa DS 4De Twine, Tjallinga 2 9001LB Grou
09-12-202119:15 uur VoVeSa DS 4 - Grouw '64 DS 5De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
16-12-202119:30 uur DOSKO/Acta DS 4 - VoVeSa DS 4Kaatshal De Trije, Jan Rodenhuisplein 3 8801ET Franeker
20-01-202219:15 uur VoVeSa DS 4 - Hardegarijp DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
03-02-202219:15 uur VoVeSa DS 4 - Stasko DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
10-02-202219:30 uur Beetgumermolen DS 1 - VoVeSa DS 4De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
17-02-202220:15 uur Stasko DS 2 - VoVeSa DS 4Bordinehal, Ieleane 1 9051LP Stiens
03-03-202219:15 uur v.v. Tijnje DS 1 - VoVeSa DS 4Sporthal Revalidatie Friesland, Hoofdstraat 3 9244CL Beetsterzwaag
10-03-202219:15 uur VoVeSa DS 4 - Hardegarijp DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie
17-03-202219:30 uur Grouw '64 DS 5 - VoVeSa DS 4De Twine, Tjallinga 2 9001LB Grou
24-03-202219:30 uur DOSKO/Acta DS 4 - VoVeSa DS 4Kaatshal De Trije, Jan Rodenhuisplein 3 8801ET Franeker
07-04-202219:15 uur VoVeSa DS 4 - v.v. Tijnje DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9 9076EB St.-Annaparochie

Bron: Nevobo

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
14-10-202120:15 uurHardegarijp DS 1 - VoVeSa DS 41-2 24-26, 22-25, 25-22
07-10-202120:15 uurStasko DS 2 - VoVeSa DS 43-0 25-10, 25-23, 25-21
27-09-202120:00 uurVoVeSa DS 4 - Beetgumermolen DS 12-1 25-11, 25-19, 23-25

Bron: Nevobo