VoVeSa Jeugd C MC1 seizoen 2018-2019

Teaminformatie

Rayon: Noord
Niveau: Meisjes C 2e klasse 
Speeldag: Vrijdag/Zaterdag
Training:

Dinsdag

Coach: Bert en Simon 
Trainer: Simon
 
preview
Staand v.l.n.r.: -
Gehurkt v.l.n.r.: -

 

Teamindeling

  Nr. Naam Positie  
28 Parissa  
29 Leonie M  
30 Mare  
38 Aida  
41 Anouk  
42 Josephine  
43 Tialda  
44 Shirin  
45 Leonie H  
47 Liza  
     

 

Rij- en telschema

  Datum Tijd Locatie Vertrek /
Aanwezig
Coach Chauffeurs Teller  
21-09-2018 19:15 Sint Anne 18:30 Bert - Leonie H  
29-09-2018 13:00 Minnertsga 12:00 Simon

Leonie M

Anouk

Shirin

-  
06-10-2018 12:00 Scharnegoutum 10:50 Bert

Liza

Mare

Josephine

-  
02-11-2018 19:15 Sint Anne 18:30 Simon - Mare  
10-11-2018 09:30

Leeuwarden

(Wiarda)

- Bert

Liza

Tialda

Leonie H

-  
16-11-2018 19:15 Sint Anne 18:30 Simon - Shirin  
24-11-2018 09:30 Grou - Bert

Liza

Josephine

Tialda

-  
01-12-2018 17:30 Menaldum - Simon

Leonie M

Aida

Leonie H

-  
07-12-2018 19:15 Sint Anne 18:30 Bert - Josephine  
11-01-2019 19:15 Sint Anne 18:30 Simon - Anouk  
18-01-2019 19:15 Sint Anne 18:30 Bert - Leonie M  
01-02-2019 19:15 Sint Anne 18:30 Simon - Liza  
09-02-2019 17:00 Stiens - Bert

Liza

Anouk

Aida

-  
01-03-2019 19:15 Sint Anne 18:30 Simon - Tialda  
09-03-2019 15:00 Drachten - Simon

Leonie M

Mare

Shirin

-  
15-03-2019 19:15 Sint Anne 18:30 Simon - Aida  
23-03-2019 17:00 Drachten - Bert

Liza

Anouk

Tialda

-  
13-04-2019 17:30 Franeker - Simon

Leonie M

Shirin

Leonie H

-  
     

*Chauffeurs en Teller zijn ouder van van genoemde speler. Als je niet kan rijden of tellen dan graag zelf even vervanging zoeken.

 

Teamsponsoren

DeVriMed Link

Stand

TeamWedstrijdenPunten
1. DSVS MC 21541
2. Swette Switters MC 21541
3. Grouw '64 MC 11634
4. SBO MC 11732
5. DOSKO/Acta MC 21426
6. VoVeSa MC 11721
7. Stasko MC 11516
8. VC Drachten MC 11410
9. VC058 MC 3168
10. VC Drachten MC 2152

Bron: Nevobo

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
13-04-201917:30 uur DOSKO/Acta MC 2 - VoVeSa MC 1Kaatshal De Trije, Jan Rodenhuisplein 38801ET FRANEKER

Bron: Nevobo

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
23-03-201917:00 uurVC Drachten MC 1 - VoVeSa MC 12-1 25-23, 27-25, 18-25
15-03-201919:15 uurVoVeSa MC 1 - Grouw '64 MC 10-3 21-25, 14-25, 19-25
09-03-201915:00 uurVC Drachten MC 2 - VoVeSa MC 10-3 15-25, 17-25, 20-25
01-03-201919:15 uurVoVeSa MC 1 - VC058 MC 33-0 25-4, 25-15, 25-15
09-02-201917:00 uurStasko MC 1 - VoVeSa MC 11-2 22-25, 26-24, 15-25
01-02-201919:15 uurVoVeSa MC 1 - DSVS MC 20-3 5-25, 14-25, 8-25
18-01-201919:15 uurVoVeSa MC 1 - Swette Switters MC 20-3 11-25, 11-25, 7-25
11-01-201919:15 uurVoVeSa MC 1 - DOSKO/Acta MC 20-3 7-25, 9-25, 12-25
07-12-201819:15 uurVoVeSa MC 1 - VC Drachten MC 13-0 25-19, 25-15, 25-22
01-12-201817:30 uurDSVS MC 2 - VoVeSa MC 13-0 25-9, 25-10, 25-12
24-11-201809:30 uurGrouw '64 MC 1 - VoVeSa MC 12-1 19-25, 25-21, 25-21
16-11-201819:15 uurVoVeSa MC 1 - VC Drachten MC 23-0 25-8, 25-16, 27-25
10-11-201809:30 uurVC058 MC 3 - VoVeSa MC 11-2 21-25, 25-23, 19-25
02-11-201819:15 uurVoVeSa MC 1 - Stasko MC 12-1 16-25, 25-20, 25-21
06-10-201812:00 uurSwette Switters MC 2 - VoVeSa MC 13-0 25-15, 25-15, 25-15
29-09-201813:00 uurSBO MC 1 - VoVeSa MC 13-0 25-12, 25-19, 25-8
21-09-201819:15 uurVoVeSa MC 1 - SBO MC 11-2 25-22, 14-25, 11-25

Bron: Nevobo