Onderstaand vindt u de VoVeSa-teams die uitkomen in Nevobo competitieverband.
Door op de link te klikken krijgt u het actuele programma van het betreffende team.

Heren 1
Dames 1
Dames 2
Jeugd A - MA1
Jeugd B - MB1
Jeugd C - MC1


Hieronder de komende 25 wedstrijden van alle VoVeSa teams die in competitieverband uitkomen.

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
25-03-201918:45 uur VoVeSa MA 1 - HVC MA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
28-03-201919:30 uur Wytgaard HS 1 - VoVeSa HS 1De Twine, Tjallinga 29001LB GROU
28-03-201920:00 uur S.N.V.V. DS 2 - VoVeSa DS 1Donia, Dobbeleane 158521KS SINT NICOLAASGA
29-03-201920:15 uur VoVeSa MA 2 - D.F.S. MA 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
29-03-201920:15 uur VoVeSa MA 1 - ODS MA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
30-03-201918:00 uur vc Bolsward DS 3 - VoVeSa DS 1De Middelzee, De Blink 58701LV BOLSWARD
04-04-201919:45 uur VoVeSa DS 2 - Leevoc DS 3De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
04-04-201920:00 uur VoVeSa HS 1 - De Griffioen HS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
05-04-201919:15 uur VoVeSa MA 2 - Havot MA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
05-04-201919:15 uur VoVeSa MB 1 - Grouw '64 MB 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
05-04-201920:15 uur VoVeSa DS 1 - V.V.H. DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
11-04-201919:15 uur HVC MA 1 - VoVeSa MA 2Fugelkamp, Fugelkamp 109281MA HARKEMA
11-04-201920:45 uur Thrium DS 1 - VoVeSa DS 2Kaatshal De Trije, Jan Rodenhuisplein 38801ET FRANEKER
11-04-201921:00 uur Dovo/Hujades HS 1 - VoVeSa HS 1De Leegens, Provincialeweg 1399863PE DOEZUM
13-04-201916:00 uur CoVos MB 3 - VoVeSa MB 1De Greidhoeke, Stittenserleane 298734HC EASTEREIN
13-04-201917:30 uur DOSKO/Acta MC 2 - VoVeSa MC 1Kaatshal De Trije, Jan Rodenhuisplein 38801ET FRANEKER
13-04-201918:30 uur Hardegarijp MA 1 - VoVeSa MA 1De Hege Fiif, Van Helsdingenstraat 69254CE HURDEGARYP
13-04-201919:00 uur D.B.S. DS 2 - VoVeSa DS 1De Trime, Herman Gorterstraat 58561BR BALK

 

Wedstrijden in de Bildtseslag

Hieronder de komende wedstrijden die in de bildtseslag gespeeld worden.

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
25-03-201918:45 uur VoVeSa MA 1 - HVC MA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
28-03-201920:15 uur Leevoc HS 4 - Havot HS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
29-03-201920:15 uur VoVeSa MA 2 - D.F.S. MA 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
29-03-201920:15 uur VoVeSa MA 1 - ODS MA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
04-04-201919:15 uur DSVS DS 2 - DOSKO/Acta DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
04-04-201919:45 uur VoVeSa DS 2 - Leevoc DS 3De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
04-04-201920:00 uur VoVeSa HS 1 - De Griffioen HS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
04-04-201920:30 uur DSVS DS 1 - J.M.C. DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
05-04-201919:15 uur VoVeSa MA 2 - Havot MA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
05-04-201919:15 uur VoVeSa MB 1 - Grouw '64 MB 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
05-04-201920:15 uur VoVeSa DS 1 - V.V.H. DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
11-04-201919:15 uur Havot DS 1 - O.T.I.B. DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
11-04-201919:30 uur Beetgumermolen DS 2 - VC Drachten DS 4De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
11-04-201920:45 uur Beetgumermolen DS 1 - VC058 DS 7De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
11-04-201920:45 uur Havot HS 1 - Grado HS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE