Onderstaand vindt u de VoVeSa-teams die uitkomen in Nevobo competitieverband.
Door op de link te klikken krijgt u het actuele programma van het betreffende team.

Heren 1
Dames 1
Dames 2
Dames 3
Jeugd A - MA1
Jeugd B - MB1
Jeugd C - MC1


Hieronder de komende 25 wedstrijden van alle VoVeSa teams die in competitieverband uitkomen.

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
19-09-201920:00 uur SBO DS 1 - VoVeSa DS 2MFA de Doarpsfinne, Fjildleane 149047JR MINNERTSGA
19-09-201920:30 uur D.O.S. (Kollumerzwaag) DS 1 - VoVeSa DS 1De Saedkampe, Skoallestrjitte 239298PS KOLLUMERZWAAG
19-09-201921:00 uur R.S.O. HS 1 - VoVeSa HS 1MFC Oudega (Smallingerland), Buorren 36 B9216WE OUDEGA GEM SMALLINGERLND
21-09-201910:15 uur VC058 MC 4 - VoVeSa MC 1Sportcomplex Wiarda, Ublingaplantage 48939EZ LEEUWARDEN
21-09-201911:30 uur DSVS N4 2 - VoVeSa N4 1Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 128917EN LEEUWARDEN
21-09-201911:30 uur Grouw '64 N5 1 - VoVeSa N5 1Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 128917EN LEEUWARDEN
21-09-201912:00 uur VoVeSa N4 1 - VC058 N4 2Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 128917EN LEEUWARDEN
21-09-201912:30 uur VoVeSa N5 1 - DOSKO/Acta N5 2Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 128917EN LEEUWARDEN
21-09-201912:45 uur Grouw '64 N6 1 - VoVeSa N6 1Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 128917EN LEEUWARDEN
21-09-201913:00 uur VoVeSa N4 1 - DSVS N4 2Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 128917EN LEEUWARDEN
21-09-201913:00 uur V.V.H. N5 1 - VoVeSa N5 1Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 128917EN LEEUWARDEN
21-09-201913:00 uur SBO MB 1 - VoVeSa MB 1MFA de Doarpsfinne, Fjildleane 149047JR MINNERTSGA
21-09-201913:15 uur VoVeSa N5 1 - DOSKO/Acta N5 1Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 128917EN LEEUWARDEN
21-09-201913:30 uur VC058 N4 2 - VoVeSa N4 1Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 128917EN LEEUWARDEN
21-09-201913:30 uur VoVeSa N6 1 - Grouw '64 N6 1Sportcomplex Rengers, Jelsumerstraat 128917EN LEEUWARDEN
21-09-201917:30 uur VC Sneek DS 7 - VoVeSa DS 3Sneker Sporthal, van Giffenstraat 38601EX SNEEK
26-09-201919:45 uur VoVeSa DS 2 - Far Ut DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
26-09-201920:00 uur VoVeSa HS 1 - ODS HS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
27-09-201919:15 uur VoVeSa MA 1 - DSVS MA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
27-09-201919:15 uur VoVeSa MB 1 - VC Drachten MB 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
27-09-201919:15 uur VoVeSa MC 1 - DSVS MC 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
27-09-201920:30 uur VoVeSa DS 1 - ODS DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
27-09-201920:30 uur VoVeSa DS 3 - Staveren DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
04-10-201919:00 uur Reva DS 1 - VoVeSa DS 1De Skans, Loaijersstrjitte 28401DV GORREDIJK
04-10-201919:30 uur Far Ut DS 3 - VoVeSa DS 3Oan it Far, Jeltewei 968622XV HOMMERTS

 

Wedstrijden in de Bildtseslag

Hieronder de komende wedstrijden die in de bildtseslag gespeeld worden.

Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000D3O JB, Datum: donderdag 26 september, 19:15, Speellocatie: De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 9, 9076EB SINT ANNAPAROCHIE
DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
19-09-201919:15 uur Havot MA 1 - v.v. Tijnje XB 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
19-09-201919:15 uur Havot HS 1 - D.F.S. HS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
19-09-201919:30 uur Beetgumermolen DS 1 - Wytgaard DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
19-09-201920:30 uur Beetgumermolen DS 2 - Wytgaard DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
19-09-201920:30 uur Havot DS 1 - VC Drachten DS 5De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
26-09-201919:15 uur DSVS DS 2 - SC Veenwouden DS 2
26-09-201919:45 uur VoVeSa DS 2 - Far Ut DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
26-09-201920:00 uur VoVeSa HS 1 - ODS HS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
27-09-201919:15 uur VoVeSa MC 1 - DSVS MC 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
27-09-201919:15 uur VoVeSa MB 1 - VC Drachten MB 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
27-09-201919:15 uur VoVeSa MA 1 - DSVS MA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
27-09-201920:30 uur VoVeSa DS 1 - ODS DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
27-09-201920:30 uur VoVeSa DS 3 - Staveren DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
03-10-201919:15 uur Havot MA 1 - D.F.S. MA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
03-10-201919:15 uur Havot DS 1 - Hardegarijp DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
03-10-201919:30 uur Beetgumermolen DS 1 - DOSKO/Acta DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
03-10-201920:30 uur Beetgumermolen DS 2 - DOSKO/Acta DS 3De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
03-10-201920:30 uur Havot HS 1 - SCS HS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
10-10-201919:15 uur DSVS DS 2 - Stasko DS 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
10-10-201919:45 uur VoVeSa DS 2 - Makkum DS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
10-10-201920:00 uur VoVeSa HS 1 - D.O.S. (Kollumerzwaag) HS 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
10-10-201920:30 uur DSVS DS 1 - CoVos DS 4De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
11-10-201919:15 uur VoVeSa MC 1 - VC058 MC 4De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
11-10-201919:15 uur VoVeSa MB 1 - SBO MB 2De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE
11-10-201919:15 uur VoVeSa MA 1 - Stânfries (IJ) MA 1De Bildtseslag, Hartman Sannesstraat 99076EB SINT ANNAPAROCHIE